İzmir Asansörlü Nakliyat
  • 1ozcanslideson.jpg
  • ozcanslideson.jpg
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
Evinizin Mobilyalarını, Beyaz Eşyalarını Ambalajlıyoruz, Zarar Görmeden Taşıyoruz. İzmir Expres Nakliyat Evinizin Tüm Eşyalarına En Az Sizin Kadar Değer Veriyor, Eşyalarınızın Zarar Görmemesi İçin Büyük Bir Titizlikle Çalışıyor.
İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
Eviniz Yüksek Katlardaysa, Bizim İçin Sorun Değil, 19. Kata Kadar Ulaşan Asansörlerimizle Eşyalarınız, Evinizin Balkonundan ya da Penceresinden Hem Hızlı Bir Şekilde, Hem de Hasar Görmeden Zahmetsiz Taşınır.
TÜRKİYE GENELİ NAKLİYAT
Firmamız Evinizi Türkiye'nin Her Yerine Tam Zamanında, Zahmetsiz ve Hasarsız Taşıyor. Günlük Ankara - İstanbul - İstanbul - Mardin - Adana - Mersin ve O Yönlerde Seferlerimiz Vardır. Parça Eşya Nakliyatımız Vardır. İstikamet Bilgisi İçin Arayınız.
  • fr-FR
  • English (UK)

İzmir Asansörlü Nakliyat İzmir evden eve nakliyat Expres evden eve nakliyat İzmir da istenilen ilçelere, ilçelerden İzmir ya evden eve nakliyat yapmaktadır. İzmir da ihtiyacı olan herkese hizmet vermektedir. Expres evden eve nakliyat İzmir dan her yere güvenli, hızlı ve kaliteli bir taşımacılık gerçekleştirir. İşinin en iyisi olması için çaba gösteren firmamız, bu alanda gerekli olan her şeye sahiptir. Bunlardan günümüzde en önemlisi olan asansörlü nakliyattır. Expres evden eve nakliyat asansörlü taşıma ile en yüksek katlarda bulunan dairelerin taşınmasını kolay bir şekilde yapar. Firmamız taşınmanızdan önce sizlere bir elemanını gönderecektir. Elemanımız taşınma ile ilgili genel bilgileri, evinizin konumunuzu, evinizde bulunan eşyaların durumunu ve balkon yada pencerelerinizin asansörlü nakliyata uygunluğuna bakacaktır .  asansörlü nakliyat için tüm koşullar sağlanıyor ise firmamıza geri bildirim sağlanacaktır. Eğer bir sorun ile karşılanır ise normal nakliyat hizmetini vereceğiz.

Asansörlü taşımacılıkta Balkon ya da uygun olan pencereden kurduğumuz asansör sistemi ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız dar ve dönemeçli olan apartman merdivenlerinden taşınırken çizikler oluşabiliyordu. Ama artık bu istenmeyen zararlar asansörlü taşımacılık ile son buldu. Aynı şekilde yüksek katlara yerleştirirken de hızlı ve sorunsuzca taşıyoruz. Firma olarak ayrıca eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu sayede müşterinin güvencini sağlıyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanmak ve fiyat öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

İzmir Expres Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

BİZLERİ TERCİH EDENLER.... 

AYŞE Ö. : Evimi İzmir' den İstanbul' a Bu Firmayla Taşıttım, Evimin Tüm Mobilyalarını, Aynı Resimlerdeki Gibi Demonte Ettiler, Ambalajladılar, Yeni Evimde İse İStediğim Odaya Kurdular, İzmir Expres Nakliyat Firmasını Tavsiye Ederim,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veli S. : İzmir İçi Ev Nakliyesi Yaptım, Evimin mobilyaları ve beyaz eşyaları yeni olduğu için biraz çekimserdim, sağolsun Expres Nakliyatın sahibi Özcan Bey, 5. Katta Olan Evimi Asansörle Hasarsız ve En ufak çizik olmadan taşıdı, taşındığım ev ise zemin katta  olduğu için sorun olmadı, profesyonel ekip hassas işçilik Teşekkürler.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali İhsan O. : Evimi Taşıtmak İçin İnternetten En Ucuz Firmaları Aradım, İzmir Expres Nakliyat Firmasının Fiyatları Az da olsa yüksekti ama Pişman olmadım,  Evimi Şehirlerarası taşımama rağmen, Eşyalarım Eksiksiz ve Hasarsız Taşındı, Ucuz Taşısaydım Diye Araştırırken Eşyaları Zarar Görenlerin Yorumlarını Gördükten Sonra İyi ki Expres Nakliyat' a Taşıttırmışım Diyorum,