Hizmetlerimiz
  • 1ozcanslideson.jpg
  • ozcanslideson.jpg
İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT
Evinizin Mobilyalarını, Beyaz Eşyalarını Ambalajlıyoruz, Zarar Görmeden Taşıyoruz. İzmir Expres Nakliyat Evinizin Tüm Eşyalarına En Az Sizin Kadar Değer Veriyor, Eşyalarınızın Zarar Görmemesi İçin Büyük Bir Titizlikle Çalışıyor.
İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
Eviniz Yüksek Katlardaysa, Bizim İçin Sorun Değil, 19. Kata Kadar Ulaşan Asansörlerimizle Eşyalarınız, Evinizin Balkonundan ya da Penceresinden Hem Hızlı Bir Şekilde, Hem de Hasar Görmeden Zahmetsiz Taşınır.
TÜRKİYE GENELİ NAKLİYAT
Firmamız Evinizi Türkiye'nin Her Yerine Tam Zamanında, Zahmetsiz ve Hasarsız Taşıyor. Günlük Ankara - İstanbul - İstanbul - Mardin - Adana - Mersin ve O Yönlerde Seferlerimiz Vardır. Parça Eşya Nakliyatımız Vardır. İstikamet Bilgisi İçin Arayınız.
  • fr-FR
  • English (UK)
İzmir Expres Nakliyat Hizmetlerimiz

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT HİZMETLERİ

Firmamız İzmir ve Tüm İlçelerinde Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır, Firmamızın Geniş Araç Filosu, Deneyimli Elemanları Evinizin Eşyalarını Hasarsız Bir Şekilde Yeni Evinize Ulaştırır.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETLERİ

Firmamız İzmir' den Türkiye'nin 81 İline Türkiye'nin Her Yerine Ev Taşımaktadır, İster Evinizin Tamamını, İsterseniz Evinizin Bir Kısmını, Bizlere Güvenle Taşıtabilirsiniz, Firmamız Kapalı Kasa Kamyonlarıyla Düzenli Olarak Şehir Dışı Seferler Düzenlemektedir. İller Arası Nakliyat Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ

Firmamız 20. Kata Kadar Ulaşabilen Asansörleriyle, Evinizin Eşyalarını Sarsıntısız ve Hasasrsız Olarak Yeni Evinize Taşır, Eviniz Kaçıncı Katta Olursa Olsun, İzmir Expres Nakliyat İle Taşınmanız Artık Çok kolay, Balkonunuza Yanaşan Asansörümüze Yüklenen Eşyalarınız Sarsılmadan, Çizilmeden Saniyeler İçerisinde Aşağıda Bekleyen Kamyonumuza Yüklenir.

İZMİR AMBALAJLI NAKLİYAT HİZMETLERİ

Evini Taşıtanların En Büyük Kaygısı Eşyalarının Zarar Görme İhtimalidir, Ev Taşınırken Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Dolap, Yatak Gibi Yüzlerce Parça Ortaya Çıkar ve Bunların Taşınması Büyük Bir Titizlik İster Eşyalar Taşınırken Ne Kadar Titiz Davranılırsa Davranılsın İster İstemez Çizikler Oluşabilir bu Gibi Durumları Önlemenin Tek Yolu Ambalajlı Nakliyatttır, Firmamız Evinizin Tüm Eşyalarını Ambalajlıyor ve Sarsıntısız Hasarsız Taşıyor.

İZMİR OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

Ofislerde bulunan masalar, dolaplar, ve diğer mobilyalar kolaylıkla sökülebilen ancak tekrar kolaylıkla kurulamayan mobilyalardır, firmamız profesyenel mobilyacı elemanlarıyla ofisinizi sizi yormadan, mobilyalarınıza zarar vermeden taşıyor, mobilyalarınız yeni ofisinizde istediğiniz odaya tekrar kurulur.

İZMİR EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Evinizi veya Ofisinizi Taşıyacaksınız ancak çeşitli nedenlerden dolayı bir süre beklemeniz gerekecek, bu durumlarda İzmir Ekspres Nakliyat'ın Sizlere Sunmuş Olduğu İzmir Eşya Depolama Hizmetinden Yararlanabilirsiniz, Depolama İhtiyacınız Doğduğunda Bizimle İletişime Geçtiğiniz Takdirde Firmamız Eşyalarınızı Adresinden Alır Depolama Merkezine Götürür Depolama ile işiniz Bittiğinde İse İstediğiniz Yere Götürerek Orjinali Gibi Tekrar Kurar Eşyalarınız, Nem, Koku ve Diğer Dış Etkenlerden Etkilenmeyecek Şekilde Ambalajlanarak Depolanır, Depomuz 24 saat kamera ile izlenmekte, daimi bekçiler ile korunmakta ve düzenli aralıklarla ilaçlanarak havalandırılmaktadır. İzmir Eşya Depolama Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Firmamızı Arayabilirsiniz.

İZMİR PARÇA EŞYA TAŞIMA

İster Şehir içi  İsterseniz de Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz, Bir Masa veya Bir Buzdolabı mı Taşıtacaksınız, Başka Bir Şehire Bir Miktar Eşyanızı  ve Kolilerinizi mi Göndereceksiniz İzmir Ekpres Nekliyat Olarak Türkiye Geneli Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetimiz vardır Detaylar İçin İletişime Geçebilirsiniz.

İzmir Expres Nakliyat | İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

BİZLERİ TERCİH EDENLER.... 

AYŞE Ö. : Evimi İzmir' den İstanbul' a Bu Firmayla Taşıttım, Evimin Tüm Mobilyalarını, Aynı Resimlerdeki Gibi Demonte Ettiler, Ambalajladılar, Yeni Evimde İse İStediğim Odaya Kurdular, İzmir Expres Nakliyat Firmasını Tavsiye Ederim,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veli S. : İzmir İçi Ev Nakliyesi Yaptım, Evimin mobilyaları ve beyaz eşyaları yeni olduğu için biraz çekimserdim, sağolsun Expres Nakliyatın sahibi Özcan Bey, 5. Katta Olan Evimi Asansörle Hasarsız ve En ufak çizik olmadan taşıdı, taşındığım ev ise zemin katta  olduğu için sorun olmadı, profesyonel ekip hassas işçilik Teşekkürler.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali İhsan O. : Evimi Taşıtmak İçin İnternetten En Ucuz Firmaları Aradım, İzmir Expres Nakliyat Firmasının Fiyatları Az da olsa yüksekti ama Pişman olmadım,  Evimi Şehirlerarası taşımama rağmen, Eşyalarım Eksiksiz ve Hasarsız Taşındı, Ucuz Taşısaydım Diye Araştırırken Eşyaları Zarar Görenlerin Yorumlarını Gördükten Sonra İyi ki Expres Nakliyat' a Taşıttırmışım Diyorum,